• Logowanie do dziennika elektronicznego Vulcan

Użytkowniku,

otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+).

Adres strony internetowej e-dziennika to:

Obejrzyj film i dowiedz się, jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika:

(Powyższe linki należy skopiować i wkleić do paska adresu przeglądarki.)

Aby się zalogować możesz również skorzystać z poniższej instrukcji:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:

Wyświetli się powitalna strona systemu

2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy

3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość

4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło

5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło

6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

• Informacja

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września o godz. 8.00 na ul. Łącznej 1

• Ogłoszenie o zatrudnieniu

• Wniosek o pomoc rzeczową

pomoc_rzeczowa.wypelnione.docx​​​​​​​

• Ogłoszenie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września o godz. 8.00 na ul. Łącznej 1

Serdecznie zapraszamy!

• Ogłoszenie o zamówieniu publicznym

Zaproszenie do składania ofert

• Raport o dostępności

• INFORMACJA!

Informuję, że od poniedziałku 26.10.2020r. wszystkie zajęcia w naszym Ośrodku odbywają się stacjonarnie, bez zmian, według aktualnego planu.

Dyrektor Ośrodka Dagmara Zientek

• Klauzula informacyjna Przetwarzania Danych Osobowych

• Informacja dot. rozpoczęcia roku szkolnego

„W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym związanym ze stanem epidemii rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się jedynie w formie spotkań wychowawców klas z uczniami oraz rodzicami. Z uwagi na brak wystarczającej ilości miejsca w budynku głównym spotkania odbędą się na świeżym powietrzu przy obu budynkach według niżej zamieszczonego harmonogramu:

ul. Kruszyna 1, godz.13.00

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Zespoły Rewalidacyjno-Wychowawcze

ul. Łączna 1, godz.13.00

Branżowa Szkoła I Stopnia

Po spotkaniach z wychowawcami klas od godz. 14.00 odbędzie się kwaterowanie wychowanków w internacie, po uprzednim podpisaniu umowy w sekretariacie w budynku głównym przy ul. Łącznej 1.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!”

• Informacja!

"Uwaga! Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty odbędzie się 31.07.2020 r. w sekretariacie w godzinach: 8.00-12.00"

• Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

• Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Ośrodka!

Dziś zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Za nami czas nowego i jakże trudnego doświadczenia kształcenia na odległość. Serdecznie dziękuję  wszystkim nauczycielom i uczniom za zaangażowanie oraz sumienne wykonywanie swoich obowiązków. Była to dla nas wszystkich niecodzienna i niełatwa sytuacja. Szczególne wyrazy wdzięczności składam Rodzicom, którzy tak mocno zaangażowali się i wspierali swoje dzieci każdego kolejnego dnia zdalnej pracy. Wszyscy gorąco pragniemy od września wrócić do nauki w formie stacjonarnej. Bardzo za Wami tęsknimy i czekamy na Was! Życzymy wytchnienia, odpoczynku i bezpiecznych wakacji. Kochani, dbajcie o siebie, abyśmy cali i zdrowi spotkali się rozpoczynając kolejny rok szkolny.

Dyrektor Ośrodka

Dagmara Zientek

• Odbiór świadectw

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice! Informujemy, że odbiór świadectw odbędzie się 26 czerwca 2020 r. (piątek) według poniższego harmonogramu:

-  I-IIISP /JO: 26.06.2020 piątek godz.8.00

-  I-II SP aut./ KB 26.06.2020 piątek godz.8.30

-  I-IIISP a /JCB 26.06.2020 piątek godz.8.30

- II-IIISP b / JRO 26.06.2020 piątek godz.8.30

- V SPz sprz. /MK 26.06.2020 piątek godz.9.00

VISP a1 /DS 26.06.2020 piątek godz.9.00

VISP a2/ EW 26.06.2020 piątek godz.9.00

IV-VI SPz/ MZ 26.06.2020 piątek godz.9.30

- IV-VI SP /ET 26.06.2020 piątek godz.10.00

- VII-VIII SPz /BM 26.06.2020 piątek godz. 8.00

- VII-VIIISP /MK 26.06.2020 piątek godz.10.30

- I Ba+I Bb / MG 26.06.2020 piątek godz.11.00

- II-III B /BK 26.06.2020 piątek godz.11.00

- I SPP /EJ 26.06.2020 piątek godz.11.30

- II-III SPP/LS 26.06.2020 piątek godz.11.30

• Program "Zdalna Szkoła"

Nasz Ośrodek został objęty programem „Zdalna Szkoła”, którego głównym celem było wsparcie nauki zdalnej. Otrzymaliśmy 7 laptopów, które umożliwiły i ułatwiły realizację zajęć w czasie ograniczenia funkcjonowania szkół wchodzących w skład Ośrodka. Przekazane zostały one zostały uczniom i nauczycielom i posłużyły do realizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

• KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

Przypominamy, że od 1 czerwca uruchomione zostaną konsultacje przedmiotowe dla uczniów. Potrzebę i chęć uczestniczenia należy zgłaszać mailowo do p. wicedyrektor na adres l.ludwiczak@sosw-sulechow.pl

W nadchodzącym tygodniu do poniedziałku do godz. 12.00, w kolejnych tygodniach do każdego piątku do godz. 12.00

W załączniku harmonogram konsultacji

konsultacje_dla_uczniow(2).docx​​​​​​​

konsultacje_dla_uczniow_niepelnosprawnych_w_stopniu_umiarkowanym_i_znacznym.docx​​​​​​​

• Informacja!

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.

Egzamin ósmoklasisty 16-18 czerwca br.

strona: